Nowoczesność stawia przed nami coraz to nowe wyzwania. Pojawiają się nowe pojęcia próbujące opisać dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość. Jedne z nich to BLOCKCHAIN i PRZEMYSŁ 4.0! Co to jest? Na czym polega? Do czego służy? Jak spożytkować ich możliwości dla własnych korzyści? To tylko niektóre pytania, jakie stawiamy sobie słysząc nowe pojęcia. Dlatego organizatorzy Konferencji postawili sobie zadanie przybliżenia Państwu możliwości jakie niosą ze sobą BLOCKCHAIN i PRZEMYSŁ 4.0.

Swój udział w konferencji już zapowiedzieli m.in. Jerzy Buzek - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jakub Chełstowski - Marszałek Województwa Śląskiego, Arkadiusz Mężyk - Rektor Politechniki Śląskiej, Zygmunt Frankiewicz - Prezydent Miasta Gliwice, Marcin Krupa - Prezydent Miasta Katowice, Piotr Kuczera - Prezydent Miasta Rybnika, Janusz Steinhoff - Przewodniczący Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz wielu innych znakomitych gości.

Konferencja odbędzie się w środę 29 maja o godz. 9:30 w Naukowo-Dydaktycznym Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej, przy ulicy Stanisława Konarskiego 22a w Gliwicach.

Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie oraz przesłanie zgłoszenia na stronie Konferencji:
http://blockchain.riph.com.pl/