Zapraszamy na otwarcie pierwszego licencjonowanego Klubu Edukacji Finansowej EuroCash w Rybniku.

Gośćmi spotkania będą: Fryderyk Karzełek oraz Magdalena Balcerzak.

Kim są goście?
Fryderyk Karzełek jest twórcą słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autorem „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexi”. Jest także współtwórcą e-learningowej „Gry o milion”. Na początku 2002 roku stworzył firmę Polskie Doradztwo Finansowe. Na bazie doświadczeń fachowców tam pracujących, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2007 roku uczestniczyło ponad 10.000 osób. Obecnie jest mentorem projektu EuroCash w Polsce.
Magdalena Balcerzak jest współtwórczynią pierwszej, całkowicie polskiej gry planszowej EuroCash, uczącej inteligencji finansowej i emocjonalnej. Jest absolwentką filologii angielskiej oraz Pracowni Praktyk Trenerskich PAIZ. Kobieta biznesu z doświadczeniem z zakresu zarządzania, psychologii w biznesie, NLP, coachingu, finansów. Aktualnie prezes firmy szkoleniowej Heksagon Sp. Z o.o.

Co to jest EuroCash?
To gra planszowa, która poprzez zabawę rozwija naszą świadomość finansową, uczy nas w bezpiecznych warunkach, jakie strategie i decyzje biznesowe podejmować. Daje nam możliwość przeżycia i doświadczenia prawdziwych emocji towarzyszących zarządzaniu pieniądzem przy spotykających nas w życiu wzlotach i upadkach.
Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, jak to jest wydostać się z wyścigu szczurów, osiągnąć wolność finansową oraz spełniać swoje marzenia albo po prostu świetnie się bawić i poznać ciekawych ludzi - przyjdź i zagraj z nami!

Gdzie i kiedy odbędzie się wielkie otwarcie?
DOM KULTURY W RYBNIKU-NIEDOBCZYCACH
ul. Barbary 23, 44-270 Rybnik
Kiedy: 9 lutego 2017 roku (czwartek). Start: 17:30.
 

Szczegóły dotyczące programu spotkania oraz rejestracja na stronie www.eurocashrybnik.pl